Sınıfların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir Sınıf Sitesi paketidir. Sınıf öğretmenleri, sınıf rehber öğretmenleri veya öğrenciler kendi sınıfları için bu paketten satın alarak kullanabilirler.Sınıfların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış İnterkatif, eğlenceli bir sınıf sitesidir.
Sözlesmelilerden, Basbakana bir mektup...
Paylaş
Basbakan RECEP TAYYIP ERDOGANSayin Basbakanim,

Ben, 3.hizmet bölgesinde 5 senedir sözlesmeli ögretmen olarak görev yapiyorum.Bu süre zarfinda çok zor sartlar altinda görevimi layikiyla sürdürmeye çalistim,çalisiyorum.Buna ragmen hep 2. sinif muamelesi gördüm.

Ilk göreve basladigim günü hiç unutmam.Ilk tanistigim velilerin bana ilk sordugu soru;sözlesmeli misin? Kadrolu musun? Sözlesmeliyim dedigim zaman yüzlerindeki ifadeyi görmeliydiniz.

Bana verdikleri cevap;'biz kadrolu ögretmen istiyorduk'.

Büyük bir hayal kirikligi...

Bu 5 sene zarfinda nisanlandim ve evlendim. Esim ev hanimi. Bir de Rabbim çocuk nasip etti ellerinizden öper.Esime, çevresindeki insanlar 'esiniz tam ögretmen degil' diyorlar.Bu hem beni hem de esimi çok üzmektedir.

5 senedir ayni sartlar altinda yasamaktayiz.Hiç bir sosyal aktivitemiz yok.Çocugumuzun gelecegi için hiç bir hazirlik yapamiyoruz.

Kaç ögretmen arkadas geldi gitti ve ben hala ayni yerimdeyim.

Sayin Basbakanim,

Ben sözünüze güveniyorum.Sordugumuz hukukçu arkadaslar alinan yetki yasasinin buna imkan verdigini belirtiyorlar.Biz size güveniyoruz ve kamuda,halk arasinda 2. sinif muamelesine tabi tutulmaktan kurtulmak istiyoruz.

Saygilar

Burak

Memurlar.Net
Bu sayfa 1822 defa okunmuştur.
BU HABERE SENDE YORUM EKLE SESİNİ 1000 LERCE KİŞİ DUYSUN
HABERE EKLENEN YORUMLAR   

Yorum Yazan: Zuhal Mail:
Ben de sözlesmeli magduru olup,ayni zamanda evimden,esimden ve 5 yasindaki oglumdan ayri,özür grubu atamalarinda atanamayan ve bunun sonunu merak ederek,benim için kavusma demek olan tatili düsünerek gün sayan bir ögretmenim.Inaniyorum ki haziran atamasi benim ve benim durumumda olan ögretmenlere hayirli sonuçlar verir. Saygilar...
1
344.10078.450614.7585614.758.7.60
mebatama.com©