Sınıfların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir Sınıf Sitesi paketidir. Sınıf öğretmenleri, sınıf rehber öğretmenleri veya öğrenciler kendi sınıfları için bu paketten satın alarak kullanabilirler.Sınıfların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış İnterkatif, eğlenceli bir sınıf sitesidir.
Memurlar başörtülü çalışacaklar
Paylaş
Memurlar 15 Mart''tan sonra başörtülü çalışacak

Memur-Sen Konfederasyonu''nun ''Kamuda Kılık-Kıyafet Özgürlüğü İçin 10 Milyon İmza Kampanyası''yla ilgili olarak konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, memurların 15 Mart''tan sonra başörtülü olarak çalışacaklarını iddia etti.

Kanal A televizyonunda ''Siyaset Masası'' programına katılan Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu kamuda başörtüsü yasağının kaldırılmasına ilişkin Bedrettin Uğur''a çarpıcı açıklamalar yaptı.


10 milyon hedefli imza kampanyasında sona gelindiğini belirten Gündoğdu, bir ay sonra memurların fiili olarak bu yasağı kaldıracaklarını da ilk kez açıkladı. İşte o açıklama:

"Kampanyada toplanan 10 Milyon imza önümüzdeki hafta Hükümete teslim edilecek. Belli bir süre bekledikten sonra hükümet yasağı kaldırırsa teşekkür edeceğiz. Kaldırmazsa 15 Mart''tan sonra memurlar fiili olarak özgürlüklerini kullanacak. Yani başörtülü olarak işe gidecek"
Bu sayfa 2138 defa okunmuştur.
BU HABERE SENDE YORUM EKLE SESİNİ 1000 LERCE KİŞİ DUYSUN
HABERE EKLENEN YORUMLAR   

!!!


İlk ekleyen siz olun YORUM YAZ
1
318.1957.438349.7409962.758.10.60
mebatama.com©